Lekce zdarma

Pokud si chcete vyvinout tvořivou sílu, žít v harmonii se svou intuicí a prozkoumat svůj život skrz naskrz, TOTO je kurz pro vás! Pokud jste četli nebo viděli Tajemství, tento kurz vám umožní využít Tajemství ve svém životě. Představte si, že jste jedním z lidí v Tajemství a vyprávíte svůj příběh úspěchu. To je síla Života podle vize.

Získejte ZDARMA přístup k ukázkovému kurzu Život podle vize.
Jste neomezení.

Sdělte nám, kam máme poslat váš BEZPLATNÝ začátečnický kurz ŽPV:

Můžete se naučit, jak tvarovat předivo života.

Můžete dělat "zázraky", protože se můžete naučit, jak je dělat.


  • Méně stresu, zvýšená kreativita, klid při řešení problémů a realizace osobních cílů - to je několik výsledků, kterých lidé dosáhli.
  • Většina lidí se posune z pocitu "průměr" k pocitu "velké štěstí". Ve vlastním hodnocení svého pocitu štěstí se na stupnici 0 - 10 posouvají od 6,5 až k 9.
  • Pomocí metaforické metody manifestace budete moci sledovat, jak vaše cíle a sny ožívají.
  • Začnete se cítit opět u kormidla svého života a možná ucítíte i záři, která se kolem vás šíří.
  • Ve svém sebevědomí se budete cítit silnější a hlubší.
  • Zjistíte, že vaše intuice a vnitřní vedení jsou přesnější.

Dát si ZKUŠEBNÍ JÍZDU online kurzu ŽPV jednoduše dává smysl. Určitě chcete mít jistotu, než utratíte peníze, že hlas provázející vás kurzem ŽPV je uklidňující, hřejivý a milý. A možná si také chcete zkontrolovat formát kurzu ŽPV.

Abychom vám to umožnili, vytvořili jsme odkaz, který vám na požádání pošleme. Jednoduše vyplňte svou e-mailovou adresu do předchozího políčka a vyzkoušejte si kurz ŽPV.

Kurz ŽPV je navržen tak, že integruje funkce levé a pravé mozkové hemisféry. Četba textu, která využívá levou polovinu mozku, tu poznávací, je vyvážena cvičeními řízené imaginace, které aktivují kreativní část vaší mysli a pravou polovinu mozku.

V kombinaci s aplikací ŽPV (k dispozici v APPLE STORE a GOOGLE PLAY STORE) si můžete každodenně procvičovat využívání pravé i levé poloviny mozku.

I když projdete kurzem ŽPV jen jednou, další kolo pro vás bude ještě hodnotnější. Ve skutečnosti mnozí lidé procházejí kurzem ŽPV po několik let znovu a znovu a každý den používají aplikaci ŽPV.

Pokaždé, když projdete kurzem ŽPV, zjistíte, že se dokážete hlouběji ponořit do toho, kým opravdu jste, objevujete hlubší smysl života a mnohem snadněji realizujete i velké cíle a vize.

I pokročilí uživatelé nám řekli, jak úžasné jsou výsledky kurzu ŽPV.

Několik vizionářů se stalo vydávanými autory díky kurzu ŽPV. Kurz ŽPV roste s vámi. Jak rostete vy, rostou i vaše vnitřní obrazy, vize a dovednosti.

Nejlepší zprávou je, že jakmile si koupíte online kurz ŽPV, je váš už navždy. Kurz ŽPV nabízíme už 25 let a velmi rádi vám poskytneme celoživotní předplatné za jednorázovou cenu.

Objednejte si kurz ŽPV hned teď nebo nejprve zkuste ukázkový kurz a převezměte kontrolu nad svým osobním rozvojem.

Svědectví
Carol Wyn Williams, Austrálie

Osobně mohu dosvědčit tu vnitřní změnu. Než jsem se pustila do kurzu ŽPV, měla jsem velmi malé sebevědomí a nadváhu.
Hned po dokončení samostudijního kurzu jsem začala měnit pohled sama na sebe. Od vánoc jsem shodila 14 kg a teď mám velikost, jakou jsem měla ve dvaceti (teď je mi 56 let). Carol Wyn Williams, Austrálie
Více »

Rozhovor Ilony Selke s Dr. Rodem Newtonem

video

Tady je video o tom,jak vám aplikace ŽPV pomůže s rovnováhou duchovního a každodenního života!

video

Zde najdete další recenze.